В Хмельницькому презентували мобільний додаток, який полегшить містянам доступ до інформації

В Хмельницькому презентували мобільний додаток, який полегшить містянам доступ до інформації
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Міський голова Олександр Симчишин презентував запуск мобільного додатку «MyCity», який спростить хмельничанам доступ до важливої інформації про місто.

На першому етапі додаток передбачає три напрямки:

  • Заходи – анонси подій. Основні загальноміські організаційно-масові та культурні заходи.
  • Інформування – інформація про головні новини життєзабезпечення міста. Повідомлення про перекриття вулиць, відключення води, світла для проведення планових чи аварійних робіт тощо з прив’язкою до карти міста. Сповіщення про екстрені та аварійні ситуації.
  • Сервіси – Перевірка стану послуги в ЦНАП.

Надалі мобільний додаток має стати зручним сервісом поступового переходу на електронні послуги ЦНАП та портали, через які надаються державні послуги.

«У майбутньому сервіс розвиватиметься, можливо, додаватимуться нові розділи і функції. Свої пропозиції може надати кожен, для цього у додатку передбачена окрема форма. Наш мобільний додаток – цілком об’єктивна вимога часу. Хмельничани повинні отримувати важливу інформацію легко, зручно і доступно. Це ще один хороший результат роботи нашої команди в минулому році. Відкритість та підзвітність – саме такими принципами ми постійно керуємося у своїй діяльності. Завдяки проєкту «MyCity» та великій роботі, яку провели управлінці та відповідальні за відкриті дані комунальних підприємств, Хмельницький двічі впродовж 2019 року було визнано лідером у рейтингу оприлюднення відкритих даних серед обласних центрів», – зазначив Олександр Сергійович.

Посилання для завантаження мобільного додатку:

Нагадаємо, в кінці 2019 року запрацював електронний «Кабінет мешканця» https://mycity.khm.gov.ua/account/login, завдяки якому громадяни за спрощеною процедурою уже замовляють адміністративні послуги в ЦНАП. Всього за 2 тижні було замовлено 49 електронних послуг. Найпопулярнішою є замовлення довідки про реєстрацію місця проживання/перебування особи.

Через «Кабінет мешканця» також можна подати електронну заяву на отримання довідки про склад сім’ї, замовити видачу копій рішень, витягів з прийнятих рішень міської ради та виконавчого комітету, довідки, копій, витягів стосовно стажу роботи, нарахування заробітної плати за час роботи на ліквідованих підприємствах, установах, організаціях та зареєструватись на електронну чергу в ЦНАП.

Фахівці ХМКП «Хмельницькінфоцентр» продовжують працювати над вдосконаленням порталу. Пропозиції та зауваження щодо роботи порталу можна надсилати на електронну адресу: misto-hm@ukr.net.

До відома:

На початку року Хмельницький приєднався до Міжнародної хартії відкритих даних https://opendatacharter.net/. Хартію відкритих даних сьогодні уже прийняли 73 національних уряди та місцевих органи влади.

MyCity https://mycity.khm.gov.ua – це головний веб-портал міста, який об’єднує всі необхідні сервіси та послуги на основі відкритих даних в одному місці.

Портал MyCity має чотири напрямки:

загрузка...
  • АНАЛІЗУЙ – портал відкритих даних;
  • ЖИВИ – електронні сервіси та послуги;
  • ВІДПОЧИВАЙ – інформаційний портал;
  • ІНВЕСТУЙ – інвестиційний портал.

Проєкт MyCity став фіналістом найбільшого національного конкурсу інноваційних ІТ-проєктів на основі відкритих даних, який проводиться в Україні та організований проектом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator цього конкурсу, вигравши це право серед 250 поданих стартапів.

Хмельницький став першим містом, яке оприлюднило свої набори відкритих даних у вигляді відкритих реєстрів в режимі реального часу. Сьогодні на порталі MyCity оприлюднено більше 70 таких реєстрів.

Для громадян портал забезпечує отримання актуальної інформації про місто, для бізнесу – дозволить ефективніше оцінювати тенденції ринку, просувати товари та послуги, мати рівний доступ до об’єктів та ресурсів комунального майна. А для влади – це зручний ресурс для оприлюднення даних, який сприяє прийняттю ефективних рішень та покращенню комунікації.

За матеріалами прес-центру міської ради

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *