У Хмельницькому відбувся форум молитви за сиріт

19 листопада в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького зібралися небайдужі до проблем дітей-сиріт. Тут відбувся форум, присвячений Всеукраїнському Дню молитви за сиріт. Захід пройшов за ініціативи громадської організації «Хмельниччина без сиріт», підтримки Хмельницької міської ради та Хмельницької облдержадміністрації, – повідомляють на сайті міської ради.

Форум мав на меті об’єднати усіх навколо проблеми сирітства. Представники влади, церкви та релігійних громад, бізнесу, громадських та благодійних організацій зможуть створити спільну платформу для допомоги знедоленим дітям.

Вітаючи учасників форуму, заступник міського голови Галина Мельник зазначила, що питання щасливого дитинства наших дітей в державі має бути пріоритетом.

Також в форумі взяв участь уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, який розповів про реформи, які запроваджує держава, щоб покращити умови для дітей-сиріт.

Представники Духовної ради міста Хмельницького провели спільну молитву за дітей-сиріт та закликали усіх не залишатися байдужими, до потреб цих дітей.

Під час панельної дискусії учасники форуму шукали шляхи вирішення проблемних питань у темі сирітства в Україні та допомоги і підтримки знедолених дітей.

Учасники форуму наголошували, що в Україні немає проблеми сирітства, а є катастрофа, адже із 7 мільйонів дитячого населення нашої держави 1,5 відсотки є сиротами і лише третина з них мають офіційний статус дитини-сироти. Загалом за роки незалежності майже 300 тисяч дітей пройшли через сирітство.

Також в рамках форуму талановиті діти подарували присутнім цікаві творчі номери, а в холі театру було розгорнуто виставку дитячих робіт. Також тут можна було познайомитися із діяльністю громадських організацій та благодійних фондів, взяти участь в благодійній акції «Дім для сироти».

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*