В Хмельницькому за 5 мільйонів планують встановити величезний державний прапор

На четвертій сесії обласної ради, проведення якої заплановано 8 квітня, пропонується виділити з обласного бюджету орієнтовно 5 мільйонів гривень на встановлення найбільшого Державного прапора, повідомляє ХМ-Інсайд.

Про це свідчить проєкт рішення Хмельницької обласної ради «Про внесення змін до обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021 – 2023 роки».

З відповідним поданням до депутатів звернувся голова Хмельницької обласної державної адміністрації.

Пропонується доповнити програму розділом  IV «Підвищення рівня громадянської культури та відповідальності населення, професійної обізнаності державних службовців щодо питань розвитку громадянського суспільства».

В цьому розділі зазначено про виділення з обласного бюджету 5 мільйонів гривень на «Підвищення рівня громадянської культури шляхом популяризації державних символів. Встановлення найбільшого Державного прапора України у місті Хмельницький». Термін виконання – до 23 серпня 2021 року.

Директорка Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА Інна Михайлова уточнила, що 5 мільйонів гривень планується використати виключно на встановлення флагштоку прапора і решту пов’язаних із цим будівельних робіт.

«Це має бути найбільший в області Державний прапор орієнтовною висотою 50 метрів. Його встановлять до 30-річчя з дня незалежності України поблизу Меморіалу Вічної Слави в мікрорайоні Виставка. Остаточна вартість і розміри мені наразі невідомі. Але ціна цих робіт на Хмельниччині суттєво дешевша на відміну від інших областей, де встановлення прапора оцінили в 22-27 мільйонів гривень», – зазначила Інна Михайлова.

У разі підтримки цього рішення депутатами обласної ради на сесії, його виконання, відповідно до проєкту рішення, контролюватиме заступник голови обласної ради Валентин Соколюк і постійна комісія обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту (голова Віктор Бурлик).

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*