В Хмельницькому запроваджують більш жорсткий режим карантину

В Хмельницькому запроваджують більш жорсткий режим карантину
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

«Вже 6 хворих в Хмельницькій області. З них 3 мешканці міста. Кількість підозр постійно зростає. Більшість випадків через відверту нерозважливість та ігнорування обмежувальних заходів. Саме тому ми посилюємо карантинні заходи.
Забороняємо перебувати в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах міста груп більше 2 осіб, якщо це не сім’я, не працівники комунальних чи ремонтних бригад, правоохоронці чи працівники місцевого самоврядування.
Забороняємо дітям до 14 років перебувати на вулиці без супроводу дорослих, а дітям 14-18 років – без відома батьків чи опікунів.

Нагадую – на час карантину заборонено відвідувати дитячі та спортивні майданчики. Діти також хворіють. Не завжди – в легкій формі. Звертаюся до батьків – ви готові свідомо ставити під загрозу їх життя?

Окрім того, «Муніципальній дружині», управлінню патрульної поліції, міському відділу поліції, із залученням Національної гвардії України посилити патрулі у місті.

Для інформації: ст.44/3 Кодексу про адміністративні правопорушення чітко визначає санкції за порушення рішень штабу з ліквідації надзвичайної ситуації», – повідомив міський голова Олександр Симчишин.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0
загрузка...

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *