Вакцина від грипу – хіт продажу у хмельницьких аптеках! Дефіцит уже відчувається

Вакцина від грипу – хіт продажу у хмельницьких аптеках! Дефіцит уже відчувається
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Профілактичне щеплення проти грипу стало дефіцитним. Вакцину, що поступила до Хмельницьких аптек, постачальники привезли у меншій кількості аніж їм замовляли. А через COVID-19, кількість охочих вакцинуватись зросла в рази.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла завідувачка Хмельницької міської комунальної аптеки, Олена Кадуцька.

Провізор Хмельницької міської комунальної аптеки Олена Ткачук, говорить, що вакцину від грипу, яку отримали 29 жовтня, вже продали.

“Я отримувала вчора вакцину від грипу, називається вона Ваксігрип Тетра. Виробник “Санофі”, Франція. Отримувала три упаковки, ціна роздрібна була 340 гривень, і вже всю продала. Охочих дуже багато, я всіх записую. Вчора я продала останню, і сьогодні вже записалося три людини”, – розповідає провізорка.

Читайте також: Коронавірус в Хмельницькому та області. Новий антирекорд в Україні

Цьогоріч, у зв’язку з COVID-19 актуальність вакцинації проти грипу зросла, і попит на вакцину великий, розповідає Ольга Кадуцька. Додає, через підвищений попит постачальники не привозять й того, що було замовлено заздалегідь.

“Попит дійсно шалений. На сьогодні замовляли цю вакцину ще напередодні, заздалегідь. Нам обіцяли постачальники, що всю потребу закриють. Замовляли 1000 доз для нашої аптеки, для того, щоб забезпечити всіх цією вакциною, всіх охочих, але на жаль, партії поки зовсім мінімальні – 30 доз. Постачальники говорять, що на жаль всю потребу закрити не зможуть нашу”, – каже Ольга Кадуцька.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *