Днями представниці депутатських груп «Рівні можливості», зокрема депутатки рад Хмельницької області та громадські активістки краю, зібрались у столиці аби разом з парламентарями обговорити можливості взаємодії для вирішення існуючих викликів та подальшого просування гендерної рівності.

Як розповіла учасниця заходу, депутатка Шепетівської міської ради фракції “Батьківщина” Валентина Прохорчук, на зустрічі представили основні досягнення міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» у Верховній Раді України, пріоритетні напрями роботи, ключові законодавчі ініціативи та проєкти, спрямовані на досягнення забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок.

«Представниці та представники різних політичних сил об’єднуються та створюють депутатські групи з гендерних питань, щоб втілювати гендерну політику на місцевому рівні. Наразі таких груп в Україні вже 76 і Шепетівка – не виключення», – говорить Валентина Прохорчук та додає, що разом із колегою Інною Сікорою також є членкинею депутатської групи «Рівні можливості» Шепетівської міської ради.

За словами політикині, група створена нещодавно, але до її складу виявили бажання увійти всі жінки-депутатки, щоб незалежно від політичних поглядів боротись за гендерну рівність, адже від рівності чоловіків і жінок у суспільстві виграють усі.

Читайте також: Валентина Прохорчук: «Домашнє насильство — поширена та гостра проблема в суспільстві»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *