Вибори на Хмельниччині розпочались з …фальсифікацій?

Вибори на Хмельниччині розпочались з …фальсифікацій?
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Не важливо, хто голосує, важливо, хто підраховує голоси! Схоже, що ці слова Йосипа Сталіна взяли на озброєння у своїй передвиборчій кампанії представники нинішньої влади.

В усякому разі – на Хмельниччині, яка чомусь впала в немилість до «Слуг народу». Варто лише згадати недавню «епопею» з районуванням подільського краю, який депутати монобільшості у Верховній раді «роздерибанили», іншого слова й не добереш, замість пропонованих 5-6 районів – на три!

Тепер, схоже, випала нагода продемонструвати подолянам «спритність рук» і у виборчому процесі. Судіть самі, Постановою ЦВК 10 серпня було сформовано 17 територіальних виборчих комісій, до керівного складу яких вперше за всю історію не обрано ЖОДНОГО кандидата від партії «Батьківщина»! Навіть при Януковичу, який блід і трясся з люті лише від прізвища Тимошенко, такого НЕ БУЛО!

Не допущено, до керівництва виборчими комісіями представників й інших опозиційних парламентських партій, зокрема «Європейської Солідарності» та «ОПЗЖ». Отож, дякуючи «сліпому жеребу» Центрвиборчкому, у день ікони Божої матері – «Одігітрії», принесеної з Цареграда, подоляни отримали звістку з столиці, що окрім партій «Слуги народу» та « Солідарність жінок України», яким і дісталася «левова» частина «портхвелів» в обласній, районних та міських ТВК, їх голоси підраховуватимуть представники «Рідного Закарпаття», «Єдиного Кривого Рогу», «Блоку Дарта Вейдера».

Як тут не згадати слова героя фільму «Максим Перепелиця»: «Ти диви, які грамотні кури!». Знають, кому пальму першості в ТВК на Хмельниччині віддати! Воістину! Це було б смішно, як би не було б так сумно! Адже йдеться не про виставу, концерт чи комедійний серіал – про людський вибір. А точніше – про долю. Майбутню долю країни і людей, що її населяють.

Ситуацію, яка склалася із представництвом «Батьківщини» у виборчих комісіях Поділля ми попросили прокоментувати заступника голови партії, Народного депутата Івана Крулька.

– Ми маємо класичний зразок підкилимного політичного «договорняка». І це не просто слова. Всі кандидати від 3-х політичних партій-переможців, яким дісталися керівні портфелі в хмельницьких ТВК, готувалися в одному офісі і фактично є представниками влади. Навіть подання на них здійснювалося з одного комп’ютера. Такі факти свідчать про підготовку до масштабних фальсифікацій на виборах. Принаймні – на Хмельниччині. І я, як повноважний представник партії «Батьківщина» в області на час виборів, як фаховий юрист, авторитетно про це заявляю. Як заявляю й інше: партія «Батьківщина», загартована в 25-літній боротьбі за Україну і її народ, партія, котра, як і її лідер Юлія Тимошенко, жодного разу не відступала від своїх принципів і зобов’язань, не дасть представникам нинішньої влади сфальшувати вибори. Ні на Хмельниччині, ні по всій Україні! Ми не дозволимо, щоб об демократичні завоювання, здобуті українським народом у двох революціях, а вільні вибори і є таким, завоюванням, витирали ноги, як об ганчірку, представники нинішньої влади. Бо чесні, вільні, справедливі й не сфальшовані вибори є те, що робить країну – державою, а людей – народом!

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *