Відбулось перше засідання конкурсної комісії для визначення очільника Хмельницької обласної лікарні

Урядом змінено процедуру обрання керівників закладів охорони здоров’я, тому за посаду керівника головного медичного закладу Хмельниччини доведеться поборотися. Якщо раніше претенденти на посаду головного лікаря приходили на сесію обласної ради, де депутати з-поміж інших обирали одного, то нині цим відбором займатиметься спеціальна конкурсна комісія. Обласна рада лиже затверджуватиме обраних.

До складу конкурсної комісії входять 9 осіб: по три представники від колективу, від громадських організацій і від депутатського корпусу. Останніх обирають за допомогою жеребкування.

14 листопада в актовій залі обласної лікарні за допомогою відкритого голосування трудовий колектив обрав трьох делегатів для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради.

Детальніше на сайті – Хмельницька обласна рада: http://km-oblrada.gov.ua/do-uvagi-zacikavlenikh-osib-27/

, а саме завідувача урологічним відділенням Станіслава Собчинського, завідувачку клініко-діагностичної лабораторії Людмилу Шевчишину та лікаря хіругічного відділення Андрія Сапожніка.

Нагадаємо, 19 вересня депутати Хмельницької обласної ради затвердили розпорядження голови Михайла Загородного щодо звільнення чотирьох чиновників, до числа яких увійшов і головний лікар обласної лікарні Аркадій Флаксемберг, який очолював медичний заклад з 2006 року до середини липня 2019-го. Після завершення контракту це крісло стало вакантним.

Детальніше дивіться у сюжеті каналу Перший Подільський

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*