Мешканці  трьох малочисельних віддалених сіл Ленковецької ОТГ відтепер  забезпечені водопостачанням.

У селах  Брикуля,  Старі Бейзими та Лавринівці сукупно мешкає  лише шість сотень  громадян, третина яких – люди пенсійного віку.  Після того, як зникли  грунтові води і зневоднилися криниці,  життя селян, особливо  стареньких, стало  нестерпним – як задовільняти  життєві потреби без води?

«Проблема  набула крайньої гостроти,  і  інших шляхів її вирішення, крім як будівництво водогону до  віддалених малочисельних сіл, не було»,  – розповів  голова Ленковецької  ОТГ Юрій Криворчук.

Отож влітку минулого року у селах Брикуля та  Старі Бейзими   розпочалося  будівництво водогону. Проте коштів  бюджету громади на це не вистачало,  адже  навіть при доходній частині  у понад 22 млн грн необхідно  забезпечувати фінансування  6 шкіл,  7 дитячих садочків, низки  ФАПів та бібліотек, сільських клубів.  Далися взнаки і несприятливі  погодні умови. Отож проект,  загальна вартість якого сягнула 800 тис грн,  тимчасово призупинили… 

За допомогою очільник громади Юрій Криворчук звернувся  до депутатки Хмельницької обласної  ради Світлани Павлишиної, котра активно взаємодіє з головами громад, сільськими старостами  на своєму окрузі.   Завдяки організованій  нею спонсорській допомозі вдалося не тільки завершити  будівництво розпочатих гілок водогону у двох селах, а й виконати їх  у  третьому селі – Лавринівцях. Загалом на вирішення проблеми водозабезпечення було спрямовано  164 тисячі гривень спонсорських коштів.  

«Вода відтепер підведена не тільки  до домогосподарств, а й є у  закладах – зокрема, у початковій  школі, де повністю замінено труби», – говорить  староста Старобейзимського старостинського округу  Лариса Окаянюк і додає: «Ми усі безмежно вдячні Світлані Павлишиній за постійне сприяння у вирішенні наших проблем.  Вона завжди виконує все, що пообіцяла!»

Читайте також: Військовим Шепетівщини передали чергову допомогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *