Народний депутат від ВО “Батьківщина” Олексій Кучеренко заявив, що відключити боржників від комунальних послуг не так вже і просто. 

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ. 

“Я з одного боку розумію, що треба сплачувати за комуналку, енергоносії. Але коли я бачу, що відбувається в НАК “Нафтогазі”, як ці хлопці та дівчата під прикриттям імпортної, незалежної наглядової ради сплачують собі по 100 млн грн річного гонорару. Скажіть, в мене буде бажання платити? Якщо я хоч щось у голові маю, я буду шукати всі юридичні можливості, щоб якось їм не платити. Я думаю, так сьогодні думають 90% адекватних українців”, – наголосив політик. 

За його словами, відключити комунальні послуги за борги не так вже і просто. 

“Не хочу нікого лякати. У нас на кожний такий болт є гайка. Ви думаєте, так легко когось відімкнути? Ну, більш-менш легко електрику, бо там все індивідуально, індивідуальний лічильник. Від тепла квартиру неможливо відімкнути. Так само і від води, бо там на будинок подається вода. А спробуйте від газу відімкнути. Зайдіть у квартиру. Та вас туди не пустять”, – додав нардеп. 

Нагадаємо, в Україні втратила чинність заборона на відключення населення від постачання природного газу, води, опалення та електрики через борги за комунальні послуги. Виняток діятиме лише для тих споживачів, котрі живуть у так званих червоних зонах карантинних обмежень.

Читайте також: Тарифи на комуналку: наскільки подорожчає газ, тепло та вода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *