Лише сьогодні, 13 грудня, з 14:00 до 22:00 на Хмельницькому залізничному вокзалі будь-хто зможе отримати Вифлеємський Вогонь Миру для свого дому, взявши його зі спеціально встановленого безпечного стенда.

Як пише “Поділля News“, зі столичного залізничного вокзалу юні представники організації “Пласт” відправили Вифлеємський вогонь у 22 області. Символ миру та Різдва в обласні центри країни, в тому числі у Хмельницький доставлять менше, ніж за добу. “Укрзалізниця” цього року вперше офіційно взяла участь в одній з найбільших міжнародних скаутських акцій: доставці Вифлеємського вогню миру.

Вифлеємський Вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. В Україні з 1999 року Вогонь поширюють пластуни – українські скаути. Щороку вони передають Вифлеємський вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни 5-тий рік передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України. У 2018 році пластуни передали символічний Вогонь митрополиту Епіфанію.

Вогонь юні представники організації “Пласт” передали о 20:00 вчора, 12 грудня, провідникам 15 поїздів, які привезуть та передадуть його працівникам вокзалів у всіх обласних центрах країни, аби кожен охочий міг взяти частинку Вифлеємського вогню додому.

Читайте також: У Хмельницькому Резиденція Святого Миколая працюватиме з 17 грудня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *