Вікарчук хоче на місце Симчишина, а міську раду “виселити”. Заява до суду

Фейкова “Хмельницька міська рада” хоче виселити Симчишина і Ко з будівлі виконкому

Так звана “Хмельницька міська рада” подала до суду на виконавчий комітет Хмельницької міської ради з вимогою виселити останній з приміщення, який він займає у центрі міста на вул. Гагаріна, 3, повідомляє НГП.

Про це заявив місцевий бізнесмен Віктор Вікарчук під час стріму на Facebook.

“Новостворена “Хмельницька міська рада” подала до суду на юридичну компанію, яка себе називає виконавчим комітетом Хмельницької міської ради про виселення з приміщення на вул. Гагаріна, 3, яке вони захопили і незаконно володіють. Зі свого боку я подаю позов про ліквідацію виконавчого комітету Хмельницької міської ради як такої юридичної компанії. І в прямому ефірі хочу, щоб усі дивилися на це шоу”, – сказав підприємець.

Вікарчук додав, що новостворена “Хмельницька міська рада” діє п’ять місяців. За цей час “ніхто не скасовуває, нікого не садять, нікому не висовують звинувачення”.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня 2020 року Служба безпеки України повідомила про викриття протиправної діяльністі організованої групи, учасники якої намагались створити фейкову міськраду обласного центру для розхитування суспільно-політичної ситуації в регіоні.

За попередньою версією слідства органів безпеки, учасники групи, до складу якої входило понад 10 чоловік, провели зібрання, де створили так званий «орган місцевого самоврядування Республіки Україна «Хмельницька міська рада». Вони обрали «голову» і «депутатів» псевдоутворення та проголосили ліквідацію діючого органу місцевого самоврядування ‒ Хмельницької міської ради. Для імітації легітимності зловмисники також розробили та підписали установчі документи фейкової організації.

У межах розпочатого слідчими СБУ кримінального провадження за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України триває досудове розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

29 жовтня співробітники СБУ провели обшуки у помешканні та на підприємстві хмельницького бізнесмена і екскандидата у депутати Хмельницької міської ради від ОПЗЖ Віктора Вікарчука у рамках вказаного кримінального провадження.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*