“Використали”: експерт розповів, чому Вакарчук пішов у Верховну Раду

Святослав Вакарчук пішов у Верховну Раду, бо це його тішило. Він просто хотів розширити сферу своєї презентації та діяльності. Про це повідомляє “Вголос”.

“Тим більше – роки ж йдуть, а конкурентів  багато у його сфері з’явилося. Тому Вакарчуку просто потрібні були певні важелі, аби отримувати замовлення на концерти і показати, що він успішний. Тому для нього важливо було отримати таку трибуну, таку позицію, такий статус”, – директор Інституту трансофрмації суспільства Олег Соскін .

Плюс до того, за словами Соскіна, у Вакарчука вклав гроші Пінчук.

“Вакарчук – дитя Сороса-Пінчука, які сказали йому: йди – у тебе є рейтинг (політтехнологи прорахували, що він може зайняти певну політичну нішу в Раді) – і таким чином просто використали Вакарчука для вирішення своїх справ. Ще й наголосили при цьому: «Ти будеш весільним генералом, а з тобою будуть люди, які у твоїй партії займатимуться всією політичною роботою», обстоюючи при цьому інтереси групи Кучми-Пінчука і його доньки Олени. Вакарчук  погодився – і сьогодні у нього досить класний статус, але при цьому він не працює на націю і державу”, – резюмував Соскін.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*