Віктор Вікарчук тепер ночами сидітиме вдома – рішення суду

У Хмельницькому суд визначив запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту власнику та керівнику розважального закладу, які підозрюються в порушенні санітарних правил та норм.

Чоловікам доведеться відповідати за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) та ч. 1 ст. 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України. Адже окрім злісного порушення карантинних обмежень, підозрювані не забезпечили виконання рішення суду, який зобов’язав повністю зупинити діяльність закладу до усунення 23-х порушень у сфері пожежної безпеки.

Нагадаємо, 14 січня цього року слідчі слідчого управління спільно з працівниками кримінальної поліції ГУНП в Хмельницькій області на підставі ухвали суду провели обшук в одному із розважальних комплексів м. Хмельницького в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням».

Слід зазначити, що за період з початку пандемії та оголошення карантинних заходів на керівників закладу було складено десятки протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП — «Порушення правил карантину людей». Та поки адміністративні справи перебували на розгляді в суді, розважальний комплекс продовжував свою діяльність всупереч вимогам законодавства, ставлячи під загрозу здоров‘я людей.Нещодавно слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області оголосили про підозру власнику та директору закладу. Чоловікам доведеться відповідати за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) та ч. 1 ст. 382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України. Адже окрім злісного порушення карантинних обмежень, підозрювані не забезпечили виконання рішення суду, який зобов’язав повністю зупинити діяльність закладу до усунення 23-х порушень у сфері пожежної безпеки.

Максимальне покарання, передбачене санкціями цих статей — позбавлення волі терміном до 3 років.Хмельницький міськрайонний суд визначив обом чоловікам запобіжний захід на період розслідування у вигляді нічного домашнього арешту.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*