Візит Президента. Дороги обіцяють не перекривати. В Давидківцях чистота і порядок.

Візит Президента. Дороги обіцяють не перекривати. В Давидківцях чистота і порядок.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Як повідомляє видання “Є”, сьогодні, 3 червня, на Хмельниччину з робочим візитом приїде президент України Володимир Зеленський.

У поліції кажуть, що кортеж президента рухатиметься у загальній колоні.

Попередньо відомо, що під час візиту глава держави побуває в Хмельницькому, селі Давидківці та Кам’янці-Подільському. В обласному центрі Зеленський матиме зустріч в одному із бізнес-центрів міста, але вона буде закритою для сторонніх відвідувачів, як і всі інші зустрічі, які проведе президент на Хмельниччині.

Вже зранку на деяких вулицях обласного центру подекуди з’явилися помаранчеві конуси, якими відгородили дорогу і таким чином заборонили стоянку автомобілів.

Фото сайту “Є”

«Поліція не буде перекривати дороги в місті. Кортеж президента їхатиме у загальному автомобільному потоці з дотриманням правил дорожнього руху. Тобто, якщо світлофор покаже червоне світло, рух буде зупинений допоки не загориться зелене. Жодної вказівки щодо заборони руху автомобілів чи перекриття вулиць не було», – повідомила сайту «Є» виконуюча обов’язків старшого інспектора пресслужби Управління патрульної поліції в Хмельницькій області Роксолана Вавренюк.

Також інспектор зазначила, що помаранчеві конуси, які з’явилися на деяких дорогах Хмельницького, встановлені фахівцями Управління державної охорони.

«Саме ця структура займається організацією всього заходу з приїзду президента. Щодо конусів, то, можливо, їх встановили на випадок під’їзду аварійно-рятувальних служб або для безперешкодного проїзду», – каже Роксолана Вавренюк.

Окрім цього, зазначає вона, на вулицях Хмельницькому у звичному режимі працюватимуть патрульні, які забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху та громадський порядок.

У Давидківцях Президент побуває у місцевому дитячому садочку, повідомляє видання “ТВ7+“.

До приїзду гаранта почали готуватися ще заздалегідь, повідомляють місцеві жителі. За їх словами, ще з неділі до села часто навідувалися авто з київськими номерами.

Згодом ж повідомили, що Володимир Зеленський планує навідатися до місцевого дитячого садочку. Будівництво дитячого дошкільного навчального закладу на 80 місць вже майже завершують (сума бюджетних асигнувань на 2020 рік становить 11 мільйонів 450 тисяч гривень, в тому числі понад мільйон виділили з Державного фонду регіонального розвитку).

Очільника держави у селі очікують на 13 годину. Поки що лише 5 автівок поліції слідкують за порядком та чимало людей у цивільному, схожих на представників спецслужб.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *