Поки Банкова наповнює інформаційний простір різноманітними детективними історіями, імітацією великої і страшної боротьби з олігархами, “спокусами” та істерією з потенційною російською атакою (треба не кричати по телевізору, а реально планувати зміцнення обороноздатності), звичайних людей турбує зовсім інше питання.

А саме – недорогі тарифи та щоденне зростання цін на продукти харчування, пенсії та зарплати, пандемія коронавірусу (під час якої люди лікуються за власний рахунок), загрози відключення електроенергії та тепла через енергетичну кризу, економічний спад Омік i, що супроводжується втратою робочих місць для десятків українців.

При цьому “зелена” влада показує, що з точки зору економіки її цікавить лише “розпилення” корупційних мільярдів на “великі будівлі”. До яких вже приєдналися нові “схеми” щодо дуже важливого “оновлення” складу залізниці в бідній країні. А на кордоні готується ще одна корупційна “Стіна-2”, хоча можна використовувати інноваційну сучасну технологію контролю за кордоном з Білоруссю.

А все вищесказане – це сотні мільярдів гривень з бюджету (тобто – з податків самих українців), які можна було б спрямувати на соціальну підтримку українців, на зниження тарифів, на стабілізацію цін, на підтримку медиків al система нас під час пандемії. Просто має бути політична воля допомогти людям від керівництва країни.

І головне – мільйони людей розуміють окремо, що вони просто покинуті на свою долю. Що держава перестала виконувати свої функції. А просто є група товаришів, які грабують їх без заздрощів.

По суті, функції Прем’єр-міністра та Президента (в інтелектуальному плані генерації антикризових рішень) зараз виконує лідер опозиції Юлія Тимошенко.

Саме вона кожного тижня їздить по регіонах України, зустрічається з лікарями, вчителями, енергетиками, фермерами. Так і просто з тисячами простих людей. Вкладається в свої щоденні проблеми, озвучує конкретні антикризові кроки допомоги українцям від держави. І це не дратують всю країну “відео” з набором порожніх, не пов’язаних між собою фраз.

Зокрема, саме Тимошенко запропонувала конкретний покроковий план виходу країни з енергетичної кризи, куди нас штучно загнала влада. Адже дефіцит вугілля на опалювальний сезон складає 2,5 млн тонн, газу – більше 2 млрд кубів. Та криза, яка тільки набирає обертів, хоча влада робить все можливе, щоб відволікти нас від неї. Ну, до моменту, коли в будинках людей не гасне світло і опалення.

По-перше, Тимошенко пропонує терміново ввести надзвичайний стан в енергетичному секторі. І влаштувати правильний і передбачуваний баланс споживання електроенергії та газу на опалювальний сезон.

По-друге, створити спеціальну урядову комісію з експертів в галузі енергетики (не шмигалів, водостоків та інших, хто створив кризу), яка прописуватиме механізми не тільки правильного розподілу виробництва генерації між нукл вуха та атомна та теплова енергія, а й рішення для критичного скорочення російської транзит газу через Україну.По-третє, в умовах штучно створеного дефіциту газу та з урахуванням хмарних цін на європейські акції влада повинна викуповувати відсутній газ в ПХГ у приватних компаній. А також саме держава повинна почати закуповувати вугілля для своїх ТЕС, а не видавати імпорт вугілля приватними ТЕС як заслуга президента.

Тимошенко також має конкретні плани дій щодо реальної допомоги медичній системі під час Ковіду, і зниження тарифів та цін, і підвищення соціальних виплат українцям, і підтримки малого та середнього бізнесу. Але “зелена” влада навмисно ігнорує всі ініціативи Тимошенко. Адже вони направлені на підтримку людей, на покращення їх життя, зупиняючи крадіжки з бюджету та надмірні прибутки олігархів, на збереження України від остаточної Руїни. Але не з такої причини Зеленський і олігархи рвалися до влади в 2019.Як казав Зеленський перед виборами: “Я вам нічєго нє должен! “. Мабуть, це були його єдині чесні слова. На жаль…

Дмитро Корнейчук, 23 листопада 2021 року, Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *