Воду у Південному Бузі перевіряли на відповідність санітарним вимогам для купання.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм повідомляє, що за результатами лабораторних досліджень води у річці Південний Буг, проведених ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» з метою моніторингу безпечності та якості річкової води щодо можливості використання її для рекреаційних потреб, в тому числі для купання, стан водойми (ополонка на правому та лівому берегах Хмельницького водосховища) відповідає санітарним вимогам та є придатною для всіх видів водокористування населення, практично без будь-яких обмежень, зокрема для купання.

Нагадаємо, для безпечного купання у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 19.00 18 січня до 19.00 19 січня на правому березі річки Південний Буг буде облаштовано 4 місця для купання: 3 ополонки на пірсі поблизу аварійно-рятувальної станції (пров. Човновий, 11), одна поблизу дитячо-юнацької спортивної школи №3 «Спартак». Крім цього, зануритися в ополонку можна буде й на лівому березі річки, неподалік від міського пляжу.

Церемонія освячення води відбудеться 19 січня о 7.30 на правому березі річки (набережна Південного Бугу), поблизу аварійно-рятувальної станції.

У місці святкування буде організовано пункти обігріву, роздягальні, гарячий чай. Аби мінімізувати ймовірність нещасних випадків, тут чергуватимуть медики, працівники ДСНС та міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах. За охороною громадського порядку стежитимуть працівники міського відділу поліції та муніципальної дружини.

На місці святкування також буде організована торгівля, встановлено додаткові сміттєві баки та біотуалети.

Читайте також: На Хмельниччині затримали чоловіка на передачі хабаря. ФОТО 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *