ВШР – НАЙСКЛАДНІШІ ЗАВДАННЯ: ВИШКІЛ СПЕЦПРИЗНАЧЕНЦІВ СЛУЖБИ ТРИВАЄ

Протидія провокаціям та заворушенням під час резонансних слухань – це справа бійців взводу швидкого реагування.

Головне їхнє завдання – в будь-який момент і в найкоротший час зібратися та виїхати на надзвичайну пригоду у будинок правосуддя аби припинити протиправні дії, забезпечити охорону життя та здоров’я учасників судового процесу та звісно, своє власне. Своєрідний судовий спецназ створили більше року тому і відбирали туди лише найкращих. Попри те, що взвод уже встиг показати себе в роботі, він не припиняє підвищувати свою майстерність.

У п’ятницю 5 лютого взвод швидкого реагування здійснив марш храмами Феміди у Старокостянтинові, Ізяславі та Шепетівці, які територіально знаходяться за сотню кілометрів один від одного. Судові спецпризначенці на практиці відточували навички володіння спеціальними засобами, спільно із правоохоронцями затримували правопорушників та вчилися злагоджено діяти згідно легенд навчань.

Вишкіл пройшов під керівництвом заступника начальника ТУ ССО полковника Служби Ігоря Кирника.

«По-перше, це оперативність. В будь-який час доби охоронці Феміди мають бути напоготові, щоби миттєво вирушити на місце події. Суттєвими є навички володіння спецзасобами – щитом до прикладу. Проте успіх операції зазвичай залежить не від того, наскільки вони будуть фізично сильними. Важливо, щоб приймаючи рішення гору брав розум та розсудливість. Я не втомлюся повторювати – фізична сила для судового охоронця не головне, потрібне вміння бачити ситуацію, передбачати ймовірний розвиток подій та мудро приймати рішення», – підсумував тактичні навчання полковник Служби Ігор Кирник.

Процес навчання судовими охоронцями не завершується ніколи. Як кажуть, вдосконалення немає меж.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*