Хмельничан запрошують на майдан. Дивитись на сонячне затемнення

Відомий хмельницький громадський діяч та блогер Андрій Попик на своїй сторінці у Фейсбук запрошує усіх бажаючих сьогодні спостерігати сонячне затемнення.

Хмельничани – погляньте на Сонце!

Для популяризації науки, запрошуємо всіх бажаючих поглянути у телескоп на Сонце.Так, можливо підведе погода, і будуть хмари чи дощ (так лякає прогноз), але ми спробуємо!

З 11:00 по 15:00 на Майдані Незалежності буде функціонувати сонячний телескоп. Безкоштовно, для всіх бажаючих. Саме затемнення розпочнеться о 13:26:07 за київським часом, максимальної фази досягне 14:15:27 і закінчиться о 15:03:29 (в Украіні можна буде спостерігати, як Місяць закриє приблизно 5-7% диску Сонця).

Myhailo Bondarenko облаштовує спостережну точку власним обладнанням, КП “Міськсвітло” надасть доступ до електрики, а “Молодіжний центр” погодився посприяти столиком і стільчиками (Якщо хтось хоче ще якось посприяти – пишіть 🙂 )

Всім хто цікавиться астрономією, приходьте погляньте, приведіть дітей.Це цікавий просвітницький захід, який (якщо погода нам посміхнеться) можливо в когось запалить інтерес до космосу, а також ми зайвий раз акцентуємо увагу, що в Хмельницькому потрібен дитячий астрономічний гурток з відповідним обладнанням!То ж запрошуємо поглянути на Соцне всіх, і дітей з жагою до пізнання, і депутатів які цю дитячу жагу можуть задовільнити своїми рішеннями, і просто щасливих хмельничан з гарним настроєм!

Поширте цей допис, будь ласка! Можливо завтра в чиємусь серці засяє нова зірка!

https://www.news.km.ua/

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*