lX Національний молитовний сніданок України присвячений 30-річчю Незалежності України і проходить в Українському Домі в Києві.

Для участі у заході прибули конгресмени та політики із США, представники Німеччини, Швейцарії, Грузії, Бразилії, керівники України та майже всіх регіонів нашої держави, відомі представники української творчої інтелігенції, журналісти, освітяни, науковці, військові капелани, управлінці та бізнесмени. Загалом у Молитовному сніданку взяли участь близько тисячі учасників із 15 країн світу.

Серед запрошених – міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, його заступник Микола Ваврищук, міський голова Кам’янець-Подільського Михайло Посітко, голова обласної ради Віолета Лабазюк, народний депутат Сергій Лабазюк, керівниця ХГПА Інна Шоробура, а також громадські діячі, пастори та блогери Хмельниччини.

Національні молитовні сніданки в держаних органах влади – традиція багатьох демократичних країн світу. У Києві вони проводяться вже дев’ять років поспіль і вважаються найбільшими в Європі. Даний захід є символом єднання керівників органів влади та релігійних конфесій задля утвердження християнських цінностей і об’єднання силою спільної молитви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *