З найкращим результатом серед спортсменів, які пов’язані з Хмельниччиною, виступила Марина Бех-Романчук. Решта ж спортсменів посіли нижчі місця у своїх видах.

Як пише сайт “Є“, в Олімпійських іграх участь брали п’ятеро спортсменів із Хмельницької області.

Отож, Марина Бех-Романчук, яка змагалася в секторі стрибків у довжину, вийшла не лише у фінал змагань, а й до останнього мала шанси на медалі. Утім, із результатом 6 метрів 88 сантиметрів, Марина посіла 5 місце. Утім, відзначимо рівнянина Михайла Романчука, який є чоловіком хмельницької легкоатлетки. Михайло, який тренувався в Хмельницькому, здобув срібну та бронзову медалі в Токіо з плавання.

Ще одна легкоатлетка – Вікторія Ткачук із Шепетівщини, яка виступає за Донецьку область, взяла участь у двох дисциплінах змагань. У бігу на 400 метрів з бар’єрами Вікторія дійшла до фіналу, де посіла 6 місце з кращим своїм результатом у кар’єрі – 53,79 секунди. Змагалася Ткачук і в жіночій естафеті 4 по 400 метрів, де разом із партнерками по збірній України не змогла пробитися до фіналу, посівши 6 місце в півфінальному забігу. При цьому, українки продемонстрували свій найкращий час у сезоні – 3 хвилини 24,5 секунди.

Без нагород повернулася додому і Людмила Оляновська з Ярмолинеччини, яка виступає за Київську область. Вчора, 6 серпня, Людмила в спортивній ходьбі на 20 кілометрів фінішувала на 43 місці, подолавши дистанцію за 1 годину 40 хвилин та 20 секунд.

Не вдалося зачепитися на медалі й нашим веслувальникам Дмитру Янчуку та Павлу Алтухову, які нині представляють Полтавщину. Нагадаємо, вони в каное-двійці на дистанції 1000 метрів показали 13 результат. А сьогодні, 7 серпня, Павло Алтухов змагався у півфіналі у веслуванні на каное-одиночці серед чоловіків на дистанції 1000 метрів. І уродженцю Хмельницького не вдалося вийти до головного фіналу, а у втішній гонці він фінішував четвертим. А відтак посів у загальному 13 місце.

Читайте також: Хмельницький спортивний ліцей набирає учнів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *