Хмельничани разом: запускаємо флешмоб “Підтримай KRYTЬ”

Вже багатьом відомо, що у півфінал до Національного відбору на Євробачення-2020 потрапила відома хмельничанка Марина Круть.

Фото з фейсбук сторінки Марини Круть

Марина – відома бандуристка, що прославляє не тільки Хмельницький, а й українську культуру у всьому світі, та працює в унікальному стилі, поєднавши електронний саунд і старовинний інструмент.

«Не дивлячись на те, що я молодий артист, я бачу свій інструмент — візитівкою своєї країни на міжнародній арені, перспективним інструментом майбутнього, що вартий представити Україну на Євробаченні. Пісня яку я для вас готую, повна щирості та моєї особистої історії, що надіюсь торкне кожну людину», — прокоментувала свою участь у півфіналі Марина Круть.

Фото з фейсбук сторінки Марини Круть

8 лютого у півфіналі Національного відбору Марина Круть виступить під номером 4. Трансляція конкурсу проводитиметься на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та СТБ.

Колектив “Хмельницький News” щиро бажає Марині перемоги у Національному відборі конкурсу Євробачення-2020 та запускає флешмоб “Підтримай KRYTЬ”. Все, що потрібно, запостити фото хмельничанки у соціальних мережах з хештегом #Є2020KRYTЬ або #Є2020КРУТЬ .

Давайте покажемо всій Україні єдність хмельничан!

А поки насолодіться неймовірною творчістю бандуристки (не забудьте підписатись на канал KRUTЬ).

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*