24 грудня справжньому патріоту української держави В’ячеславу Максимовичу Чорноволу виповнилося б 82 роки. З цієї нагоди керівництво міста, області, побратими В’ячеслава Чорновола та небайдужі хмельничани поклали квіти до пам’ятника політичному діячеві, одному із засновників і багаторічному лідеру РУХу. 

Звертаючись до учасників заходу з короткою промовою, заступник міського голови Галина Мельник наголосила на значному вкладі Народного Руху України у здобутті незалежності нашої Батьківщини. Представник міської влади зазначила, що хмельничани свято шанують пам’ять про В’ячеслава Чорновола, який своїм жертовним служінням Батьківщині надихнув мільйони людей вірою у те, що Україна відродиться і постане як квітуча європейська демократична держава. Заступник міського голови побажала усім віри у краще майбутнє України, де буде усім комфортно жити, де усі громадяни пишатимуться своєю країною, відчуватимуть себе повноцінними українцями і повноцінною нацією.

Свідченням глибокої шани хмельницької громади до Великого Героя є перейменування рішенням міської ради однієї з вулиць міста на честь В’ячеслава Чорновола. Його ім’я присвоєно, за ініціативи педагогічного колективу, загальноосвітній школі №18. Відкрито пам’ятник В’ячеславу Чорноволу на одній з центральних вулиць нашого міста – Соборній.

Джерело: міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *