Сьогодні, 07 жовтня, народні депутати проголосували за звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Також президент України Володимир Зеленський звільнив першого заступника голови Верховної Ради Руслана Стефанчука від виконання обов’язків свого представника в українському парламенті.

“Звільнити Стефанчука Руслана Олексійовича від виконання обов’язків представника президента України у Верховній Раді України”, – йдеться в тексті указу глави держави №522/2021 від 6 жовтня, оприлюдненому на сайті президента у четвер уранці.

Наразі в кулуарах Верховної Ради обговорюється призначення на посаду спікера Руслана Стефанчука, а першого віце-спікера – першого заступника голови фракції “Слуга народу” Олександра Корнієнка.

Довідково: Руслан Стефанчук – виріс у Хмельницькому. Після закінчення Хмельницького інституту регіонального управління та права (нині — Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова), працював у цьому ж виші. У 2019 Руслан Стефанчук став головним ідеологом в передвиборчому штабі кандидата на посаду президента Володимира Зеленського. З ним Стефанчук познайомився ще в студентські роки, завдяки КВК (Стефанчук входив в хмельницьку команду “Три толстяка”, а Зеленський – в “95 квартал” з Кривого Рогу). У квітні 2019 року він увійшов до списку осіб, уповноважених офіційно представляти позицію Зеленського з різних питань. Вже через місяць Зеленський призначив його своїм радником й представником у парламенті. 

Читайте також: Нардеп з Хмельниччини отримує компенсацію за житло, що орендує у родичів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *