Представники національних федерацій легкої атлетики континенту зібралися в Лозанні, щоб узяти участь у спеціальному Конгресі Європейської легкої атлетики та урочистій церемонії Golden Treck. 

Хмельничанина Вадима Крушинського, тренера чемпіонки Європи-2021 Марини Бех-Романчук відзначили тренерською нагородою ЕА.

Всі нагороди будуть вручені їхнім власникам під час урочистих заходів в Україні. 

Довідка

 Заслужений тренер, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Вадим Крушинський працює старшим тренером-викладачем з легкої атлетики Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Він став другим тренером в історії легкої атлетики Хмельниччини, який відзначений вказаною престижною нагородою. А першим нагороду Європейської легкоатлетичної асоціації (сертифікатом та срібним значком ЄА) за підсумками 2012 року, як наставник чемпіонок Європи (жіночої естафетної команди України 4х400 м),отримав заслужений тренер України Анатолій Новіков. Того ж року підготовлені ним дівчата-естафетниці здобули на Олімпіаді у Лондоні бронзові медалі. Він також працює тренером- викладачем в ХОЦФВУМ. 

За матеріалами пресслужби відділення національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області 

Читайте також: На Хмельницькому залізничному вокзалі запрацював центр вакцинації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *