З прапором України через пів Європи: таку відстань подолав кам’янчанин подорожуючи на велосипеді.

Мандрував чоловік аж три місяці. 32-річний Юрій Петрань навантажив свій двоколісний їжею, наметом та вирушив у подорож ще в листопаді 2021 року. Лиш нещодавно повернувся додому. Про це розповідають у сюжеті ТСН.

Мандрував кам’янчанин один, лише він, телефон та велосипед. Ночувати доводилось будь-де, то в лісі, то біля озера, або в українців, які живуть у кожній із відвіданих туристом країн. Інколи витрачав гроші на хостели, коли спати просто неба було дуже холодно.

Були і небезпечні пригоди, велосипедист розповідає, що однієї ночі до нього прийшов невідомий гість, чи то кабан, чи то олень. Натомість, турист вдав, що мертвий, не розплющуючи очі, поки «гість» не пішов. Каже, було моторошно. Їв загалом те, що приготує сам. Емоції, розповідає, отримав неймовірні.

«Планував доїхати тільки до Словенії, і те, це якщо мене запустять у Європу, тому що я їхав абсолютно без вакцинації, без тестів а потім ввійшов у кураж і вирішив доїхати до океану», – розповідає Юрій Петрань

Двохколісним турист проїхав майже 5 тисяч кілометрів – через пів Європи. За три місяці витратив 1200 євро. Основні витрати займали закупи їжі, хостели, екскурсії та фото.

Мандрувати велосипедом планує й надалі, проте вже в екзотичні країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *