Хмельниччина готова до другого етапу послаблення карантину

Хмельниччина готова до другого етапу послаблення карантину
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Згідно з оновленими даними Хмельниччина готова до другого етапу послаблення карантину

За посиланням таблиця Центру громадського здоров’я України з аналізом епідемічної ситуації станом на 22 травня 2020 року в регіонах: https://phc.org.ua/news/pokazniki-gotovnosti-oblastey-do-ii-etapu-karantinu

Перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям.

Ці критерії відображають контроль за передачею вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дозволяють контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні.

Станом на вчора в області нижчим за вимоги був показник охоплення тестуванням, що пояснювалося тим, що в статистику врахували добу, коли лабораторія ОЛЦ проводила верифікацію нових тест-систем і не здійснювала дослідження проб біоматеріалів. Після цього лабораторія не лише працювала у штатному режимі, а й наростила обсяги досліджень завдяки новому обладнанню.

Завдяки цьому станом на сьогодні показник охоплення тестуванням на 100 тис.населення склав 13,59 при необхідних 12, а отже обласна комісія ТЕБ і НС має право приймати рішення про послаблення карантину.

Як зазначають у Центрі громадського здоров’я України, таблиця буде оновлюватися щоденно.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *