Видання “Деловая столица” підвело підсумки роботи голів облдержадміністрацій за три квартали 2019-го.

Видання зазначає, що Хмельницька область отримала нового керівника Дмитра Габінета 21 листопада.  За підсумками трьох кварталів область увійшла в четвірку регіонів з найнижчою заборгованістю по зарплаті на одного працівника і в п’ятірку – з найкращого динамікою чисельності штатних працівників.

Найбільшим провалом Хмельниччини стало останнє місце за динамікою промисловості: падіння на 15,2% в січні-вересні (в порівнянні з аналогічним періодом минулого року) і на 15,9% за підсумками десяти місяців. Найбільший внесок в це зробили тривалі ремонтні роботи на Хмельницькій АЕС, через які вироблення електроенергії на станції скоротилася в 1,71 рази.

Однак область має проблеми не лише в енергетиці, але і в двох інших найбільших галузях своєї промисловості: в харчопромі зафіксований спад на 11,1%, у виробництві гумових і пластмасових виробів – на 3,6%.

Крім того, Хмельниччина за підсумками трьох кварталів увійшла в число трьох областей, які допустили відтік прямих іноземних інвестицій у вигляді акціонерного капіталу, потрапила в четвірку аутсайдерів за обсягом експорту товарів і послуг на одного жителя, до п’ятірки найгірших – по динаміці експорту (падіння на 1, 3%) і сільгоспвиробництва (падіння на 1%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *