Хмельниччині – власну мережу кисневих станцій

З лікарень та від мешканців Хмельницької області масово надходять тривожні повідомлення щодо нестачі медичного кисню у необхідних потребах, зупинення планових операцій у низці нековідних лікарень та спеціалізованих медичних закладів.

Причиною тому є дводенна технічна зупинка виробника медичного кисню у м. Львів, який є основним постачальником для нашої області. Хмельниччина, яка балансує на межі «червоної» зони і майже перетнула межу наповнення ковідних місць у лікарнях, виявилася заручником підприємства з іншого регіону.

Розв’язати проблему має створення власної мережі кисневих станцій на теренах області. До кінця поточного року планується встановлення кисневих станцій в опорних ковідних лікарнях, Хмельницькій інфекційній лікарні та Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни.

Проте обласний бюджет спроможний фінансувати лише виготовлення проектно-кошторисних документацій, адже вартість кисневої станції коливається від одного до трьох мільйонів гривень. Це непосильні витрати для закладів, що знаходяться на фінансуванні  територіальних громад“, – наголошує Сергій Яковлев, голова Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина”.

Хмельницька обласна партійна організація ВО “Батьківщина” вимагає негайно відреагувати на ситуацію у Хмельницькій області і вирішити питання фінансування створення кисневих станцій.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*