Хмельницька ІТ-компанія потрапила до списку тисячі найкращих у світі!

Всього до рейтингу, що його щорічно складає американська дослідницька компанія Clutch потрапило більше 60 українських підприємств.

І, хоча, наше місто ніколи не було чутно на українському ІТ ринку, серед них опинилась і компанія Stfalcon.

Clutch визначає учасників власного рейтингу сервісних b2b (бізнес для бізнесу) ІТ компаній за такими категоріями:

  • які відгуки про компанії на Clutch і скільки їх;
  • скільки послуг і які надає компанія;
  • з якими типами клієнтів вона працює;
  • репутація бренду на цільовому ринку

Цьогоріч до рейтингу потрапило 65 компаній з України, що свідчить про зростаюче залучення українського ІТ у глобальному масштабі.

Хмельницькі розробники розпочинали власну діяльність в 2009 році із ринку країн СНД, але поступово освоїли і ринок західних та близько-східних країн. Більше про історію фірми можна прочитати на сторінці її засновника Степана Танасійчука.

Степан Танасійчук, засновник компанії

У портфоліо хмельничан розробки для провідних українських компаній – Київстар, Нова пошта, банк Credit Agricole, Busfor.

З портфоліо Stfalcon: розробка дизайну інтерфейсу для терміналів самообслуговування

Гордість за власне місто з’являється сама собою, коли взнаєш, що розробка чи дизайн для всесвітньо відомих фірм робляться тут, в нашому місті.

Команда Stfalcon

Stfalcon, це молода за середнім віком компанія, в якій працює декілька десятків людей – спеціалістів з програмування, дизайнерів, керівників проектів, продажників та маркетологів.

Декілька років тому відкрилась і Академія Stfalcon, де можна отримати сучасну спеціальність та роботу в компанії. Stfalcon не лише працевлаштовує випускників ІТ Академії, а й відправляє на навчання наявних працівників, адже повчитися у досвідчених викладачів — завжди гарна ідея.

Випускники Академії Stfalcon

Відтепер, коли вас будуть питати чим славне наше місто, окрім всього хорошого, що було досі, сміливо можете казати – айтішниками! Бо все може бути, що наступного року в заокеанських рейтингах будуть іще команди з Хмельницького!

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*