ДЕІ продовжує тримати на контролі питання забруднення озера в мікрорайоні Озерна фільтратом ХКП «Спецкомунтранс».

Про це зазначає пресслужба ДЕІ.

Так, 14 вересня спеціалісти Держекоінспекції у Хмельницькій області провели обстеження водних об’єктів – струмка без назви, що протікає паралельно полігону твердих побутових відходів у м. Хмельницькому та озера в мікрорайоні Озерна. До спільного обстеження були запрошені журналісти та представники міської влади. Проте останні – запрошення Інспекції проігнорували.

Результати обстеження свідчать про бездіяльність ХКП «Спецкомунтранс» щодо припинення скидання стічних вод (фільтрату), який утворюється на полігоні твердих побутових відходів. Як наслідок, поверхневі води й надалі залишаються забрудненими.

Наразі тривають інструментально-лабораторні дослідження відібраних проб. З результатами обыцяють ознайомити наступного тижня. Але вже сьогодні візуально можна бачити, що ситуація, нажаль, не змінилась.

На фото, що наведені нижче, спостерігаємо той самий темно-коричневий колір води у струмку без назви, що свідчить про одне – фільтрат зі сміттєзвалища продовжує забруднювати навколишнє середовище.

Читайте також: ДТП біля Філармонії: рух транспотру утруднено

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *