Хмельницька школярка мало не поплатилася життям через раптову агресію своєї ровесниці

Інцидент стався сьогодні, 24 листопада, в одному із загальноосвітніх навчальних закладів міста, повідомляє ХМ-Інсайд.

На 15-річну дівчину зненацька напала інша старшокласниця цієї ж школи і почала її душити. У конфлікт втрутилися свідки події та відтягнули нападницю. Потерпілій стало погано, педагоги негайно викликали «швидку» та повідомили її батькам і правоохоронцям.

Медики Хмельницької дитячої лікарні, куди привезли дівчину з явними ознаками душіння на шиї, надали ій необхідну допомогу без госпіталізації. Проте зазначили, що наслідки могли б призвести до трагедії. Оскільки стискання було настільки сильним, що спричинило б перелом щитоподібного хряща.

Як повідомив для «ХМ-ІНСАЙД» батько потерпілої, спочатку вони  налаштовані поспілкуватися з батьками дівчини, котра вже не вперше проявляє агресію до інших учнів. Адже на зухвалу поведінку кривдниці неодноразово надходили скарги. Якщо ж не вдасться виправити ситуацію, він звертатиметься із відповідною заявою до поліції.

ДОВІДКОВО:  Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого (стаття 173-4 КУпАП).

Булінг, вчинений неповнолітніми особами віком від 14 до 16 років, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від 850 до 1700 гривень або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*