Собачий корм замість квітів замовили друзям і родичам молодята з Хмельницького Олег і Ольга Бараннікови на власне весілля.

Тож гості йшли на святковий бенкет із торбами сухого корму для тварин. Ольга Бараннікова пояснила: таким чином хотіли допомогти чотирилапим підопічним Старокостянтинівського притулку для собак, про який дізналися в соцмережах, – пише Суспільне.

Молодята Олег і Ольга Бараннікови з Хмельницького на власному весіллі фотографуються не з букетами квітів, а з торбами собачого корму. Так вирішила наречена, а наречений підтримав її рішення.

“В нас навіть не обговорювалося це, ми знали, що так зробимо. Десь 85 гостей, точно корму не скажу, скільки. Майже кожна сім’я приносила пачку велику корму”, – розповідає Ольга.

Чи не видалося таке прохання дивним запрошеним на бенкет, Ольга відповідає: “В основному, дивувалися старші люди, перепитували, чи це не жарт. А так, в принципі, ні. Молодь вже розуміє, підтримує”.

Допомогти підопічним саме Старокостянтинівського притулку вирішили після допису в соцмережах про заклад, розповідає Ольга. Каже, у самому притулку до цього не були, лише чули про нього. “І вже коли ми вирішили, що ми так робимо, завезли самі. Ми під’їхали, і вони були раді нас бачити”, – каже Ольга.

За рік кільксіть собак у притулку виросла зі 100 до 250.Фото: Суспільне

За рік кільксіть собак у притулку виросла зі 100 до 250.

Читайте також: Жовто-синій Хмельницький: 23 серпня долучайтесь до флешмобу 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *