Зведений кінологічний підрозділ військової частини 3053 Нацгвардії України разом зі службовими собаками пройде у складі військового параду з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Брати Андрій та Дмитро Левчуки та їхні напарники – німецькі вівчарки Леон і Шериф – вже другий місяць тренуються до участі у цьому заході, повідомляють у військовій частині, – пише ХМ-Інсайд.

«Для мене велика честь брати участь у такій визначній події, а кінологічні розрахунки у військовому параді, до того ж взагалі – вперше в історії нашої держави. Ми з моїм напарником Леоном радіємо нагоді пройти разом з іншими, найкращими кінологами та їхніми службовими собаками, і представити кінологічну службу Нацгвардії всій Україні», – розповідає старший солдат Андрій Левчук.

Молодший брат Андрія – Дмитро доповнює:

«Так, нам дійсно є чим пишатися та що показати. Участь в параді кінологічних розрахунків – дуже гарна ідея. Ми із Шерифом ретельно готуємося, присвячуючи тренуванням та підготовці цілі дні протягом майже двох місяців.Впевнений, це буде видовищне та захопливе дійство».

Всього до тренувань залучено більше 30-ти кінологів зі службовими собаками породи німецька вівчарка зі всіх оперативно-територіальних об’єднань НГУ. Підготовка триватиме до 23 серпня.

На параді 24 серпня, вони будуть проходити окремим розрахунком у спеціальному спорядженні.

Читайте також: Славутчанин підкупив працівника поліції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *