Хмельницькі патологоанатоми пояснили, від чого померли інфіковані коронавірусом

Хмельницькі патологоанатоми пояснили, від чого померли інфіковані коронавірусом
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

У Хмельницькому обласному патологоанатомічному центрі робили розтини трьох з п’яти померлих краян, інфікованих COVID-19.

“Основні причини, через які не у всіх випадках провели розтин: заяви родичів про відмову від цієї процедури, релігійні мотиви, Закон України про поховання та похоронну справу”, – так пояснила ситуацію директорка КНП “Хмельницький обласний патологоанатомічний центр” Лілія Синчишина.

Щоразу йшлося про різну тривалість хвороби. У першої особи, якій робили розтин, недуга тривала всього 4 дні. У другому випадку житель (жителька) області лікувався тиждень вдома та ще 8 днів у стаціонарі Хмельницької міської інфекційної лікарні. Третя померла особа аж 13 днів перебувала вдома і ще тиждень в інфекційні лікарні.

За словами Лілії Синчишиної, основними причинами смерті осіб, інфікованих СOVID-19, є легенево-серцева недостатність. При цьому особи мали й супутні захворювання, які сприяли смерті. А саме – хронічна ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, ожиріння.

Нагадаємо, в області перша смерть особи, інфікованої коронавірусом, зафіксована 7 квітня. П’ятий летальний випадок стався 22 квітня.

Світлана Русіна

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *