Хмельницькі ринки відкриють ще не скоро

Хмельницькі ринки відкриють ще не скоро
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

За результатами засідання комісії з ТЕБ і НС, яке відбулося учора, 14 квітня, було винесене рішення – жодних змін на території області щодо роботи ринків не буде, повідомляє podillyanews.com.

Тож ринки в області і надалі не працюватимуть.

На вчорашньому брифінгу перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш зазначив: бажання підприємців працювати та заробляти кошти на життя у владі розуміють, але ситуація, яка складається з поширенням коронавірусу на Хмельниччині, не дозволяє дозволити це з огляду на безпеку населення. Маємо 90-відсоткове зростання захворюванності, тому про відкриття ринків я б не говорив аж до послаблення ситуації. Відкриття ринків напередодні великодніх свят – один із найбільш ризикованих кроків, які можуть бути. Вважаю відкриття ринків передчасним. Більше того, ми говоримо про впровадження додаткових заходів в окремих районах, – зазначив Роман Примуш.

Що стосується роботи ринку “Дубово” в обласному центрі, то його не закриватимуть, оскільки тут закуповують продукти лише гуртові покупці, аби в подальшому реалізовувати їх у містах та селах Хмельниччини.

Щодо окремих недоліків, які були зафіксовані на цьому ринку, то його керівництву надіслали рекомендації з їх усунення. Якщо ці вимоги не будуть виконані, ринок змушені будуть закрити.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *