У Києві завершився чемпіонат України з фехтування на шпагах. Участь брали кадети (2005 рік народження та молодші). Команда Хмельницької області в складі Андрія Гуменюка, Даніїла Мазура, Іллі Русіна та Іллі Чорногода посіла 1 місце. Загалом у змаганнях взяло участь 32 команди.

Наші хлопці виграли послідовно усі п’ять зустрічей у команд: з Івано-Франківська (45:4) , Миколаєва (45:28), Закарпаття-1(45:42), Львова-1 (45:26) та Києва-1(40:35). Зустріч за золото проходила у рівній боротьбі. Перед заключним- дев’ятим, боєм була нічия й усе вирішилося в останньому протистоянні Максима Микитенка і Даніїла Мазура, яке завершилося на користь останнього (16:11).Третє ж місце посіли львів’яни.

Напередодні відбулися особисті змагання за участю 141 шпажиста і вже серед них обирали, хто братиме участь у фіналі. У підсумку до чільної десятки увійшли 4-о киян (1-4місця) та троє хмельничан (Чорногод -5, Гуменюк-6, Мазур-9). Варто нагадати що ця командна перемога вже вдруге впродовж цього року. У січні поєдинок з тими ж киянами також завершився звитягою хмельничан з мінімальною перевагою – 44:43. Готували наших чемпіонів з ДЮСШ 3 та ОДЮСШ до відповідальних стартів тренери Юрій Мазур та Віталій Мартинюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *