Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Конкурентоспроможна економіка України», у партнерстві з компанією Інфо Сапієнс та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій сьогодні представила результати другого Індексу конкурентоспроможності міст (ІКМ), на основі якого створено рейтинг 45-ти найбільших міст України за якістю ділового середовища і умовами ведення бізнесу.

Вказаний рейтинг демонструє рівень економічної політики в місті, умови ведення бізнесу, інвестиційний клімат, співпрацю бізнесу і влади і т.д.

Цьогоріч саме Хмельницький став лідером даного дослідження.

Для формування рейтингу опитали 7454 керівників суб’єктів підприємницької діяльності, зокрема керівників 3735 підприємств-юридичних осіб та 3719 фізичних осіб-підприємців 45-ти міст з усіх регіонів України.

61,5% бізнесу Хмельницького вважає, що міська влада «дуже добре» або «добре» ставиться до приватного бізнесу, більше трьох чвертей опитаних (75,2%) погоджуються, що міська влада підтримує створення нового бізнесу. В Хмельницькому також зафіксовано найбільшу частку респондентів, які погоджуються, що міська влада підтримує вже існуючий бізнес (71,7%). Респонденти оцінюють підтримку місцевих інноваційних програм місцевою владою (фінансування їх з місцевого бюджету) на 2,59 бала з 5-ти – найкраща оцінка серед досліджених міст.

«Разом із тим, грунтовне дослідження показало нам низку недоліків і недопрацювань, зокрема, в частині реєстрації бізнесу, вартості дотримання законодавства, наявних фінансових ресурсів. Будемо підтягувати усі проблемні питання! Працюємо далі!» зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *