9 мільйонів 200 тисяч гривень виділять на благоустрій території поблизу “Колеса огляду” у хмельницькому партку імені Михайла Чекмана.

Кошти витратять на тротуарну плитку, озеленення, облаштування лав для відпочинку, дитячого майданчика.

Згідно з проєктом, поблизу колеса огляду буде облаштовано понад 5000 квадратних метрів бруківки, 28 сучасних ліхтарів, 5 великих круглих клумб, які будуть служити і лавками. В клумбах буде висаджено понад тисячу кущів злакових і багаторічних трав.

«Роботи розпочали восени, при належному фінансуванні плануємо закінчити в 2022-му. Проект пройшов громадські обговорення в 2018 році при розробці концепції розвитку парку ім. М. Чекмана, в ході обговорень було запропоновано облаштувати місце для шатра цирку, пропозицію враховано», – розповів  у соцмережі директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок.

Наразі тут зняли старий асфальт та каміння, розчистили територію та бетонують три круглих лавки. Також до самого атракціону облаштовують пандус.  

Завершити будівництво планують наступного року.

Нагадаємо, на реконструкцію атракціону з міської скарбниці витратили 4 мільйони гривень. Оновлене колесо огляду зможе прийняти одночасно 80 пасажирів у 20 кабінках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *