Хмельницький спорткомплекс продовжує будуватись. Фото

Хмельницький спорткомплекс продовжує будуватись. Фото
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Рік тому розпочалось будівництво Палацу спорту. Без перебільшення – це найпотужніше будівництво міста й області за роки незалежної України. В 2018 році місто перемогло в конкурсі і отримало державне співфінансування. Зараз стан готовності об’єкту – близько 40%. Використали 112 млн грн, з них 32 млн грн – кошти міського бюджету. Темпи будівництва вражають всіх, хто його відвідує.

Завершили спортивно-адміністративну і господарську будівлю. Звели каркас спортивної арени, що призначена для різних видів спорту, а також може використовуватися для концертів, фестивалів тощо. Арена розрахована на 3000 сидячих місць.


Зараз ми вчергове боремося за кошти з державного бюджету. Позиція Міністерства спорту вселяє оптимізм. Допомагають і окремі народні депутати, спортсмени. Віримо у розуміння перспективи нашого Палацу спорту, бо заклади такого рівня потрібні не лише місту, а й державі.

Якщо ми отримаємо 160 мільйонів гривень, на які подали заявку, з держбюджету, то готову арену зможемо презентувати вже наприкінці грудня!

Хмельницька міська рада

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *