Хмельницький з новою міською радою та новим-старим головою. Перша сесія новообраної міськради

Хмельницький з новою міською радою та новим-старим головою. Перша сесія новообраної міськради
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Рівно п’ять років тому Олесандр Симчишин в цьому ж приміщенні складав присягу вперше.

Про це він згадав після уже другої своєї присяги. За ці роки місто змінилось і зміни ці – на кращу сторону, зазначив Олександр Сергійович. Також згадав склад ради минулого скликання, яку він назвав найдієвішою в історії нашого міста. Радою, де усі депутати змогли поставити інтереси Хмельницького вище своїх власних. Того ж він очікує і від новообраних депутатів. Без різниці від кого вони пройшли в міську раду, всі повинні працювати на благо міста.

Після прийняття присяги міським головою (вона ж присяга депутата) до присутніх звернувся владика Антоній, як голова Духовної ради міста. Від імені 19 конфесій – членів цієї організації він попросив Божого благословення для ради та міського голови.

Цікавий момент відбувся під час вручення посвідчень депутата. Представник “Батьківщини” Віталій Худецький повертаючись сів не у свій ряд, де сиділи його однопартійці, а в наступний, де сиділи представники “ЗА майбутнє”. Зал вибухнув сміхом, настільки це було безпосередньо. Під оплески присутніх Віталій Худецький повернувся на своє місце. Мабуть так сталось тому, що в тому ряді сидів його давній знайомий – Віталій Коліщак.

Далі депутати звільнили з посади секретаря міської ради Михайла Кривака та продовжили роботу. Попереду у них формування депутатських комісій та груп.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *