1 жовтня, у день людей похилого віку Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни відзначає 30-у річницю заснування.

Наразі обласний госпіталь – це оновлений, осучаснений заклад, у якому значно поліпшено матеріально-технічну базу, відкрито реабілітаційне відділення та відділення паліативної допомоги для невиліковних хворих. Щороку тут отримують медичні послуги тисячі пацієнтів. 

«Як учасник бойових дій я неодноразово лікувався у цьому закладі. І хочу сказати, що сьогодні  можу жити повноцінним життям, займатися громадською діяльністю  завдяки професіоналізму лікарів і персоналу закладу», – сказав  на урочистому зібранні колективу з нагоди ювілею  депутат Хмельницької районної ради Валерій Лесков.

Окрім щирих слів вдячності від себе особисто, Валерій Лесков  передав подяку за сумлінну працю та цінний подарунок від керівництва обласного осередку партії “Батьківщина” .  

Привітати колектив обласного госпіталю та ветеранів прийшли представники облдержадміністрації, обласної ради, депутати, керівники ветеранських організацій, вдячні пацієнти.

Госпіталь зданий в експлуатацію 1 жовтня 1991 року. Його проєктна потужність – 300 ліжок. Всі основні  показники  госпіталю знаходяться на високому рівні,  лікувальний заклад знаходиться в першій «десятці»  госпіталів  України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *