В рамках Проекту ЄС/ПРООН HOUSES, представники ОСББ міста взяли участь в тренінгу “Налагодження роботи та поточна діяльність ОСББ”. Учасники навчалися як налагодити роботу ОСББ, покращити фінансову дисципліну, створювати фонди та кошторис ОСББ. Такі навчання не лише дають можливість отримати корисну інформацію, яка дозволить ефективніше працювати, але й є хорошим майданчиком для обміну досвідом між учасниками ОСББ.

Учасники тренінгу зазначили, що навчання були корисними та цікавими, а отримана інформація дозволить ефективніше працювати в майбутньому.

Навчання проведено в рамках проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES), за підтримки управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради та ГО «Хмельницька обласна асоціація ОСББ».

Освітній проект буде продовжуватися. До участі в проекті, запрошуються ініціативні групи на місцях, які хочуть створити ОСББ, існуючі ОСББ, а також ЖБК, які мають бажання перереєструватись в ОСББ, для участі потрібно зареєструватись на онлайн-платформі http://houses.in.ua

Джерело: сайт міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *