Галус Олександр Мар’янович, проректор з наукової роботи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України останніми днями прославився не своїми науковими здобутками, а тим, що не платить комунальні платежі за власну квартиру. При чому не платить давно і платити не збирається. ОСББ “Ковчег”, членом якого є вищезазначений пан подало до Хмельницького міськрайонного суду позов про стягнення Олександра Галуса майже 40 000 гривень не сплачених ним комунальних послуг. Але справа тягнеться уже більше року. Дружина Олександра Галуса – адвокат. І затягує цю справу всіма можливими методами. Наприклад, на сайті clarity-project.info можна знайти інформацію про те, що на 8 позовів ОСББ приходиться в загальному майже 30 позовів від цієї родини:

При чому їхні позови стосуються в основному не суті справи, а відводів суддів. Через що сам розгляд справи відтягується все далі. А сума заборгованості тільки росте і лягає тягарем на інших членів ОСББ, що сумлінно сплачують комунальні платежі. Також ця ситуація стає справжньою антирекламою для розвитку ОСББ в нашому місті, оскільки показує, що наявність в колективі хоча б одного, не зовсім сумлінного члена, може створити проблеми усім учасникам.

Зараз ОСББ “Ковчег” (до речі – визнане кращим ОСББ міста декілька років тому) вносить зміни в статут, щоб мати можливість відключати злісним неплатникам комунальні послуги. І проти цього теж виступає уже знайома нам сім’я.

В чому причина такого злісного відношення до сплати комуналки розібратися ніхто не може. Гроші у родини є, якщо вірити деклараціям за 2017-2018 роки:

Приблизно 350 2017-го і 450 тисяч 2018-го – дохід, достойний поваги і цілком прийнятний для достойного життя в нашій державі, а ще автомобіль плюс ще одна квартира площею 85 кв.м.

Особливо кидаються в очі дві земельні ділянки, отримані в 2015 році. В час, коли почали масово повертатись з війни наші воїни і гостро стало питання отримання ними земель, для когось воно було не таким вже й гострим:

Так чи інакше, але в нашій країні навіть суд не завжди може захистити тих, хто того потребує. До нього не завжди, навіть, може дійти. Залишається сподіватись, що ситуація вирішиться найближчим часом справедливим для обох сторін рішенням.

Всі дані, використані в матеріалі, взято із відкритих джерел. Якщо у когось, чиї інтереси зачепив цей матеріал, є що додати чи висловити свою думку – завжди надамо місце для публікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *