Як в Віньківцях ніхто не побачив натовпу в церкві на Пасху. І що там робив головний лікар ЦРЛ

Як в Віньківцях ніхто не побачив натовпу в церкві на Пасху. І що там робив головний лікар ЦРЛ
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Попри запевнення влади та правоохоронців, що пасхальна неділя пройшла без порушень та масових скупчень людей, вісті з Віньковець вказують на протилежне.

Мало того, що у храмі і навколо було багато людей. Серед них було помічено і головного лікаря Центральної районної лікарні Сергія Ковальського, який мав би навпаки боротися із таким проявом порушення карантину. Тим більше, що на його особистій сторінці в Фейсбук встановлено популярну обкладинку “Залишайся вдома”:

Ці всі дані, разом з фотографіями та скріншотами наводить громадський активіст Андрій Попик на сторінці у Фейсбук. Настоятель віньковецького храму уже не вперше попадає на сторінки преси. Він відомий своєю прихильністю до Москви, був помічений в багатьох антиукраїнських заходах та і сам проводить діяльність, що йде врозріз із інтересами України. Ось деякі “перли” віньковецьких прихильників святого отця.

Пан Андрій не просто виклав відомі йому факти, а й звернувся до обласної влади, правоохоронних органів із зверненням щодо надання оцінки цим фактам та діяльності Михайла Варахоба, священника віньковецького храму УПЦ МП зокрема.

Закликаємо усіх не бути байдужими і не дати замовчати цей випадок.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *