27 січня цього року Кабінет Міністрів України своєю Постановою №86 затвердив «Положення про заклад дошкільної освіти».

Один із пунктів згаданої Постанови наголошує: «Першочергово до державних (комунальних) закладів дошкільної освіти зараховуються діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками)», інформує пресслужба міськради.

Тобто, за кожним дитячим садочком Хмельницької міської територіальної громади закріплено певну територію обслуговування. З переліком ЗДО і закріпленими територіями можна ознайомитись тут: Додаток до наказу по території обсл..docx (live.com).

Наказом Департаменту освіти та науки міської ради визначено, що початковою датою приймання заяв про зарахування дітей до закладів дошкільної освіти на 2022/2023 навчальний рік буде 01 квітня 2022 року.

Заяви прийматимуть до 31 серпня 2022 року.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до державного (комунального) закладу дошкільної освіти та утворення інклюзивних груп до заяви про зарахування додається висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Для зарахування дитини з інвалідністю до державного (комунального) закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

  • копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до 18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»;
  • копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

Відділу дошкільної освіти Департаменту освіти та науки й керівникам закладів дошкільної освіти Хмельницької міської ради доручено забезпечити організацію освітнього процесу в дитсадках з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів дошкільної освіти.

Додаткову інформацію можна отримати в начальника відділу дошкільної освіти Жовнір Ірини Олександрівни за телефоном: 79-41-27.

Читайте також: Хмельниччина вийде з “червоної” карантинної зони 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *