В українській традиції жодне свято не обходиться без алкоголю і, враховуючи наші особливості – алкоголю міцного. На жаль, ситуація із цінами та контрафактом в нашій країні не завжди дає змогу насолодитися якісним продуктом. Розповімо вам, як зараз можна зручно і безпечно вибрати і купити самогонні апарати в Україні, щоб завжди мати вдома якісні напої.

Кількість найменувань алкогольних напоїв, що їх можна отримати в домашніх умовах, завдяки сучасним  самогонним апаратам обмежується лише вашою уявою. Поряд із сотнями класичних рецептів, ви завжди матимете можливість ще й експериментувати із продуктами та процесом виробництва. Саме в цьому перевага власників обладнання для виготовлення алкогольних напоїв – ви завжди матимете можливість приємно здивувати ваших гостей. Та й самому – відчувати себе алхіміком, це приємно, мабуть, ще із дитинства.

Для того, щоб правильно обрати апарат, який підійде саме для вас – спочатку ознайомтесь із його особливостями на сайті. Врахуйте перш за все об’єм перегонного кубу, як часто ви збираєтесь використовувати апарат та інші особливості.

Хоча дана галузь постійно розвивається, але як і раніше, існує всього чотири основних види цього пристрою:

  • Традиційний дистилятор, що складається з перегонного куба і «змійовика». Це найбільш бюджетний варіант;
  • Дистилятор із сухопарником. Завдяки цьому пристрою здійснюється повітряна дефляція;
  • Бражна колона. Це проміжний елемент, що укріплює дистилятор, він встановлюється між дистилятором і ректифікаційною колоною;
  • Ректифікатор. За його допомогою отримують профільтрований (очищений) спирт

Повністю забезпечити ваші потреби в обладнанні для виготовлення алкоголю може інтернет-магазин alcofanshop.com. З його допомогою можна не тільки підібрати необхідне обладнання а й знайти масу рецептів із яких можна починати займатись такою цікавою справою. Домашні – джин, бехеровка, хріновуха, лікери та, навіть, бейліз, не залишать ваших гостей байдужими.

 Також можна прочитати чи подивитись огляди виробництва та рецептів. Завжди в наявності є і велика кількість необхідних для виробництва аксесуарів.

Не менш важливо і те,  що в інтернет-магазині ви можете купити усі необхідні інгредієнти. А покращувати та ділитися своїми успіхами у цій сфері допоможуть сторінки магазину в соцмережах: https://www.facebook.com/alkofan1984 та https://www.youtube.com/user/alkofan1984.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *