До проекту рішення про встановлення обмежень щодо продажу та споживання алкогольних напоїв на території міста Хмельницького внесено зміни. Зокрема, пропонується заборонити на території міста Хмельницького продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових з 22.00 до 10.00 години ранку в об’єктах торгівлі (крім закладів ресторанного господарства).

Нагадаємо, наразі продаж алкоголю заборонений з 22-ої до 11-ої години.

У встановленому Кабінетом Міністрів України порядку, проект рішення має бути розглянутий Державною регуляторною службою України.

З повним текстом проекту рішення та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Хмельницької міської ради, у розділі «Регуляторна політика» («Для бізнесу» – «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції від населення міста приймаються в письмовій формі протягом одного місяця (30 календарних днів) з дня оприлюднення вищезазначеного проекту та аналізу регуляторного впливу за адресою його розробника: управління торгівлі Хмельницької міської ради, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 88, тел.: 65-11-41, електронна адреса: trade@khm.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *