Це перший всеукраїнський турнір зимового сезону і чудова нагода для легкоатлетів перевірити свою форму і готовність перед командним чемпіонатом України і чемпіонатом України, за результатами яких буде сформовано національну збірну на чемпіонат світу у приміщенні (13-15 березня, м. Нанкін, Китай).

Одні з найулюбленіших вітчизняними спортсменами змагання під дахом підтвердили свій статус. І стосувалося це як зіркових імен у стартових листах, так і результатів, адже 10-11 січня всі, хто зібрався у реконструйованому київському манежі міської школи вищої спортивної майстерності на Березняках, стали свідками хороших виступів.

Лідер легкоатлетів Хмельниччини – срібна призерка чемпіонату світу-2019 зі стрибків у довжину Марина Бех-Романчук після тривалої змагальної перерви перевірила свої швидкісні можливості, стартувавши на 60-метрівці. У кваліфікації вона подолала цю спринтерську дистанцію з особистим рекордом за 7,47 с (попереднє досягнення-7,57 с), а у фіналі покращила його до 7,45 с, що принесло їй третє місце.

Цей результат на рівні майстра спорту є також новим рекордом області, яким з 27 лютого 1993 року володіла Оксана Остафійчук з Кам’янця -Подільського, котра пробігла тоді в манежі Броварського вищого училища фізичної культури 60-метрівку за 7,50 с. Cаме з таким часом одразу за Мариною (четвертою) фінішувала 21-річна вихованка Полонської ДЮСШ Іванна Аврамчук, яка наразі представляє столицю. 5 місце в бігу на 800 м з особистим рекордом у приміщенні (2 хв 18,45 с) посіла 16-річна полончанка Анжела Бондар. Обидві почали займатись легкою атлетикою в тренера вказаної спорт школи Лідії Івчук.

Варто відзначити, що троє вище названих стрибунок у висоту, в 2018 році перебували на навчально-тренувальних зборах у Хмельницькому. Тоді за їх майстерністю на стадіоні «Поділля» з захопленням спостерігала місцева молодь, котра лише долучилась до занять легкою атлетикою.

Джерело: uaf.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *