Розвиток України неможливий без якісної освіти, впровадження нових технологій у навчання та роботу, без розбудови міст і містечок. І лише патріотичні люди, які справді люблять Україну, можуть допомогти нашій країні наблизитися до щасливого майбутнього.

Таке переконання висловила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час відкриття інноваційного IQ-центру у м. Городок, що на Хмельниччині. IQ-центр, заснований групою компаній «Епіцентр К», має стати потужним інтелектуальним хабом, який залучатиме в регіон перспективних кадрів у сфері інформаційних технологій з усієї України.

«Коли здаються такі прекрасні об’єкти, це свідчить про те, що мрії втілюються в життя. Україна може розраховувати на дуже сильне сьогодення і майбутнє, але треба, щоб всі, хто люблять Україну, були разом. І тоді  все буде добре», – переконана Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» вважає, що залучення інвестицій у невеликі міста для інтелектуального розвитку дітей і молоді – неоціненний вклад у майбутнє країни, що матиме довгостроковий відчутний результат.

«Це і є той розвиток України, на який ми дуже з вами розраховували. Коли я подивилася, як у цьому IQ-центрі все створено, я зрозуміла, що Європа може нам позаздрити. Що ще дуже важливо – у цьому прекрасному офісі буде до тисячі робочих місць, і найголовніше – для нашої молоді. Я знаю, що в Городку також заплановане будівництво надсучасної школи. Це означає, що  для України будуть виховуватися інтелектуальні, сильні, духовно красиві люди. Ми віримо в це», – наголосила Юлія Тимошенко.

За її словами, зробити Україну сильною і заможною, а людей щасливими, можна лише об’єднавши зусилля всіх патріотичних сил країни.

«Треба єднати зусилля всіх сильних людей в Україні, які залишаються на патріотичних позиціях, які бачать в Україні той потенціал, який може зробити нас однією з найсильніших країн Європи. Нам треба всім єднатися, щоби показати, якою Україна може бути красивою. І щоб ми могли підняти голову і сказати, що і молодь, і діти, і наші батьки, які все життя віддали роботі в Україні, будуть почуватися в Україні щасливо», – підсумувала лідер «Батьківщини».

Довідково:

У проєкт, реалізація якого тривала 1,5 роки, інвестовано 350 млн. грн. Це рекордні для міста інвестиції, що перевищують річний бюджет міста. Компанія здійснила повну реновацію напівзруйнованої будівлі управління верстатобудівного заводу, вдихнувши нове життя в цю знакову для місцевих жителів споруду.

IQ-центр об’єднає під одним дахом понад 600 спеціалістів IT-департаменту компанії, діджитал-департаменту, відділу контенту, автоматичного замовлення товарів, центру комунікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *